International armoring corporation

Про компанію

USA777.png

Міжнародна корпорація Armormax®️ була заснована у Сполучених Штатах Америки у 1993 році.

Міжнародна корпорація Armormax® (International Armoring Corporation) є світовим лідером у розробці та виробництві як легкових автомобілів, так і бронетанкової техніки. 


 

Потужності компанії знаходяться у більш ніж 10 країнах світу задля ефективної доставки та виробництва транспортних засобів, які захищають від погроз у світовому масштабі.

 

З 2019 року Armormax® офіційно відкрила представництво в Україні ТОВ "Армормакс Україна" і з цього часу приймає замовлення з усієї Західної Європи.

Mark Burton.jpg
Mark Burton.jpg

Засновник американської компанії Марк Буртон особисто приймає участь у кожному українському проекті, контролюючи всі етапи та кінцевий результат.

Мета нашої компанії - врятувати Ваше життя, зробивши Ваш автомобіль безпечним. Наші високоякісні матеріали та сертифіковані спеціалісти забезпечать безпеку кожної поїздки у вашому бронеавтомобілі.

Наша місія полягає у виробництві найкращих, технологічно вдосконалених бронеавтомобілів у світі, надаючи при цьому чудовий сервіс.


Armormax® має багаторічний досвід у виробництві та доставці броньованих авто високого рівня якості на кожен континент світу.

 

Маючи понад 8 000+ бронеавтомобілів, Armormax® пишається розробкою та виробництвом транспортних засобів, які захищають, підтримують первісний вигляд транспортного засобу та працюють як звичайний пасажирський автомобіль. 

авто пули.jpg

ВИСОКА
ЯКІСТЬ

 

Дотримуємося найсуворіших стандартів контролю якості у використаних матеріалах та виконаних послугах

ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ


Використання найсучасніших

матеріалів та методів

ЗАДОВОЛЕНІ
 КЛІЄНТИ


Перевищення очікувань клієнтів до, під час та після процесу бронювання. Клієнти довіряють нам своє життя

Найлегший броньований автомобіль у цій галузі

та 100% успішність у захисті наших клієнтів