КУЛЕНЕПРОБИВНИЙ ЗАХИСТ

Armormax є світовим лідером у виробництві та дизайні бронеавтомобілів

Головна місія нашої компанії – врятувати Ваше життя, зробивши Ваш автомобіль безпечним. Наші передові технології та композитні матеріали забезпечують безпеку кожної поїздки у Вашому броньованому авто.

За останні кілька років було відмічено підвищення кількості нападів на осіб, які займаються політикою, економікою, військовими діями та забезпечують охорону громадського порядку. На сьогоднішній день погрози життю можуть розвиватися де завгодно та з ким завгодно. Тому вкрай необхідно оснащити своє авто підвищеними рівнями захисту та бути впевненим у своїй безпеці.

rangerover1.jpg

Речі, що нададуть Вам душевний спокій

Range Rover

НАДЛЕГКІ 
КОМПОЗИТНІ
МАТЕРІАЛИ

Зовнішній вигляд та характеристики автомобіля будуть максимально відповідати оригіналу, завдяки сучасним методам проектування та використанню композитних матеріалів Armormax

Volvo

ЗАХИСТ ПЕРЕДНЬОЇ ЧАСТИНИ КУЗОВА ВІД ОБСТРІЛУ

Передня частина кузова броньована для запобігання проникненню у салон автомобіля куль при фронтальних пострілах

Стёкла

БРОНЬОВАНЕ СКЛО

​Звичайне скло на всіх вікнах замінено на куленепробивне, що повторює контури оригінального скла автомобіля

Авто

ЗАХИСТ ПІДЛОГИ

Підлога транспортного засобу вкрита багатошаровою композитною бронею, що підганяється до контурів кузова. Вона розроблена для поглинання вибуху ручної гранати, самостійних вибухових пристроїв та осколків від розриву мін

Шины

РАНФЛЕТИ

Система захисту шин дозволяє транспортному засобу пересуватися до 100 км на швидкості 100 км/год на спущених колесах (залежно від умов дороги)

ДВЕРІ , СТЕЛЯ ТА ЗАДНЯ СТІНКА КУЗОВА

Броньовано надлегким композитним матеріалом компанії Armormax, який легший, але міцніший за балістичну сталь

Процес бронювання

Всі матеріали виробляються та надходять зі Сполучених Штатів Америки під індивідуальні потреби клієнта, в залежності від обраного рівня захисту  (В4, В5, В6, В7)

Наші профільні спеціалісти приїзджають в Україну із різних куточків світу. Зазвичай це Америка, Східна Європа та Азія. 

материалы для бронировки автомобиля
сотрудники Армормакс

Бронювання - це складний процес, який потребує повного розбору та переобладнання автомобіля, при цьому кінцевий вигляд автомобіля зовсім не зміниться та буде відповідати оригінальному. Клієнт може бути на 100% впевненим, що кожна не задіяна деталь буде надійно захищена та збережена у тому вигляді в якому ми її отримали.

Найлегший броньований автомобіль у цій галузі

та 100% успішність у захисті наших клієнтів