Матеріали для бронювання автомобілів 

Матеріал Armormax®


Матеріал Armormax®️ - це багатошаровий ламінат із синтетичних волокон, ущільнений термопластичним покриттям.

 

Armormax®️ зменшує вагу броньованих матеріалів на 75% - 80%. Сертифіковані балістичні властивості дозволяють транспортним засобам підтримувати свої оригінальні експлуатаційні можливості, а також скоротити необхідний сервіс та збільшити термін експлуатації автомобіля.

Броньоване скло

 

Завдяки поєднанню новітніх розробок та досвіду, куленепробивне скло, виготовлене на замовлення, є оптично розвиненим, високостійким та прозорим. Це ключові  переваги  технології, яку пропонує Armormax®.

З метою збереження оригінального зовнішнього вигляду та працездатності транспортного засобу, бронезахисне (або куленепробивне) скло є ключовою частиною броні будь-якого типу транспортних засобів.
 

бронированное стекло 1.JPG

Куленепробивне скло складається з декількох шарів. Комбінація скла, гнучкого матеріалу Avant-класу та полікарбонатного ущільнювача дозволяє зупиняти кулі без проходження. Цей матеріал забезпечує захист від пістолета до гвинтівки високої потужності.

Наше куленепробивне скло здатне зупинити майже всі кулі незалежно від його товщини, яка може коливатись від 21 мм до більше ніж 78 мм.
Це найкраща гарантія того, що наші клієнти отримують безпечне авто, якому вони можуть довірити своє життя.

Система захисту шин

Система захисту шин дозволяє транспортному засобу на спущених колесах пересуватися зі швидкістю близько 100 км/год на відстань понад  100 км (в залежності  від дорожніх умов) 

Найлегший броньований автомобіль у цій галузі

та 100% успішність у захисті наших клієнтів

НАШІ КОНТАКТИ

Пн-Сб: 10:00 - 20:00

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram
  • Grey YouTube Icon

Armormax © 1993 - 2020   |   All Rights Reserved