BMW x6

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Проаналізувавши наш багаторічний досвід, ми відібрали найпопулярніші додаткові  опції та зробили можливим замовити їх до кожного з обраних пакетів бронювання. Однак, якщо в їх переліку ви не знайшли потрібного вам функціоналу - наші спеціалісти завжди можуть підібрати необхідне обладнання та знайти рішення саме для вас.  Адже наша мета - зробити ваш автомобіль не лише максимально безпечним, а і комфортним, задовільнивши потреби самих найвибагливіших клієнтів.

Захист підкапотного відсіку

Передні крила автомобілю з середини покриваються композитним матеріалом, а фронтальна частина авто, перед радіатором, прикривається каркасом з балістичної сталі, який сконструйовано таким чином, аби зупиняти кулі, не перешкоджаючи  циркуляції повітря. 
Встановлення такої опції захистить фронтальну частину автомобіля у разі, якщо нападник вирішить вас зупинити в зоні підвищеного ризику, розстрілявши двигун. Додатково це надає автомобілю таранних властивостей.

Защита подкапотного отсека

Керовані вікна задніх дверей

У зв’язку з великою вагою, броньовані вікна дуже проблематично зробити керованими, тому більшість виробників пропонують зробити функціональним тільки водійське вікно, або ж взагалі залишають всі вікна не функціонуючими.   Однак, піклуючись про комфорт наших клієнтів,  опцію встановлення керованих передніх вікон було включено до всіх наших пакетів бронювання. Крім того, клієнт має можливість окремо замовити опцію керованих вікон у задніх дверях.

управление задние окна авто

Димова завіса

Дана опція дає можливість швидко залишити зону підвищеного ризику, не хвилюючись  на рахунок переслідування нападниками. Наші спеціалісти встановлять на ваш автомобіль спеціальний прилад, який, при необхідності, дозволяє водієві випустити за автомобілем цілу завісу диму, що робить неможливим ведення прицільної стрільби по вашому авто.

дымовая_завеса.gif

Зовнішня переговорна система

Встановлення високих рівнів бронювання значно зменшує проникання зовнішніх звуків в середину авто. Це унеможливлює проведення переговорів у випадках, коли не бажано відкривати двері та вікна автомобіля. Опція по встановленню переговорної системи робить можливим спілкування з людьми назовні без ризиків для власної безпеки.

внешняя переговорная система авто

Система сканування бомб 

Система сканування корпусу автомобіля на наявність бомб. Вісім незалежних скан-датчиків по периметру авто.

сканер бомб авто

Посилення бамперів

Це спеціально спроектований під ваше авто металевий каркас, що встановлюється під оригінальні пластикові бампера для їх підсилення. Встановлення даної опції надає автомобілю таранних властивостей та зменшує вірогідність пошкодження колес при зіткненнях.

Усиленный бампер

Електричні дверні ручки

При замовлені даної опції, дверні ручки вашого авто будуть переобладнані та підключені до конвертору високої напруги, подача якої вмикається водієм за потреби. Це одна з найпопулярніших опцій за останні роки, особливо при легкому рівні бронювання автомобіля «вихідного дня», зазвичай за кермом якого сам клієнт. Викликає стан шоку у нападника, припиняючи спроби дістати клієнта із-за керма та запобігаючи іншим активним діям.

электрические дверные ручки

Розкидач шипів від переслідування

Дана опція також дає можливість швидко залишити зону підвищеного ризику, не хвилюючись  на рахунок переслідування нападниками. Наші спеціалісти встановлять на ваш автомобіль спеціальний прилад, який при необхідності дозволяє водієві випустити на дорогу багато металевих шипів, що пошкодять колеса переслідувачів, зупинивши їх таким чином.

Шипы от преследования

Сирена та гучномовець

Мабуть кожен з нас потрапляв в ситуацію, коли так не вистачало гучномовця та  сирени.

сирена в авто

Детейлінг автомобіля

Ми приділимо увагу кожному сантиметру салону Вашого автомобіля, додамо блиск кузову і захистимо лакофарбове покриття від зовнішніх впливів.

детейлинг авто

Найлегший броньований автомобіль у цій галузі

та 100% успішність у захисті наших клієнтів